Speciální akce na umělé stěně

OSLAVY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ (NAROZENINOVÁ PÁRTY)

Nevíte, co připravit svým ratolestem k narozeninám?

Nabízíme netradiční oslavu narozenin, svátků a jiných výročí s programem na naší stěně, na který budete určitě dlouho vzpomínat. Pod dozorem zkušených instruktorů si můžete vyzkoušet lezení na stěně nebo na nové boulderovce a další aktivity. Program je možné domluvit individuálně. Po bohatém programu, bude následovat občerstvení, které lze vybírat z naší běžné nabídky, popřípadě dle vašeho přání.

  • Trvání programu: 2 hod
  • Počet osob: 1 - 12
  • Čas: dle dohody
  • Cena oslavy:
  1 - 8 osob  
Děti 3 500,- Kč každé další dítě 290,- Kč
     

Cena zahrnuje instruktory, zapůjčení kompletního lezeckého vybavení, vstupné a občerstvení (Kofola
0,3 l + toust / osoba).

FIREMNÍ TEAMBUILDINGOVÉ AKCE

Nevíte, jak upevnit vztahy ve vašem pracovním kolektivu nebo jak zpestřit program firemního večírku?

Firmám, které organizují pro své zaměstnance a obchodní partnery teambuildingové akce, nabízíme připravit bohatý program zaměřený na lezení. Dle počtu účastníků akce zajistíme odpovídající počet kvalifikovaných instruktorů. Akci lze spojit se zajištěním občerstvení z naší běžné nabídky nebo dle vašeho přání.

  • Trvání programu: 2 hod
  • Počet osob: 6 - 20
  • Čas: dle dohody
  • Cena akce:
  1 - 6 osob 7 - 10 osob 11 -15 osob 16 – 20 osob
Dospělí 3 500,- Kč 4 500,- Kč 6 200,- Kč 8 000,- Kč

Cena zahrnuje instruktory, zapůjčení kompletního lezeckého vybavení a vstupné na stěnu.

Chcete mít zdokumentovaný Váš adrenalinový zážitek, nebo lezecké začátky Vaší ratolesti? Můžete si u nás objednat fotoreport dodaný na CD, zhotovený od skutečného profesionála, který se dlouhodobě věnuje focení sportovního lezení." Cena CD 850,- Kč.

Rezervaci kurzů je možné provést buď prostřednictvím online objednávky (viz. vlevo) nebo na adrese: kurzy@vertikon-singingrock.cz nebo telefonicky - mobil:  +420 734 847 554. Při rezervaci nám, prosím, sdělte, jaký kurz chcete absolvovat a v jaký den a době by vám to nejvíce vyhovovalo. Na vaše požadavky budeme co nejdříve reagovat.

Projekt podporuje