Lezecké kurzy

Naše lezecká stěna nabízí vyžití nejen pro samostatné lezce, ale i pro úplné začátečníky a ty, kteří si lezení chtějí „ jen vyzkoušet“. Pro všechny zájemce jsme se snažili vytvořit širokou nabídku kurzů a lekcí, kterými vám chceme otevřít dveře do oblasti tohoto krásného sportu, který se pro mnohé z nás stal životním stylem. Všechny kurzy včetně dětských lezeckých kroužků jsou vedeny zkušenými instruktory, kteří se Vám budou plně věnovat a zajistí Vaši bezpečnost.

Lezení na umělé stěně

V rámci našeho centra jsme pro Vás připravili řadu lezeckých kurzů, které umožní jak úplným nováčkům nahlédnout do světa vertikál formou jednorázových seznamovacích kurzů, kde si hravou formou vyzkoušejí o čem lezení je, trochu si zasportují a užijí zábavu a dobrodružství, tak zájemcům, kteří se už s lezením setkali a kteří se chtějí v lezení osamostatnit a zdokonalit svou lezeckou techniku. Těm nabízíme sérii výukových lekcí. Všichni si pak mohou vybrat, zda kurz absolvují samostatně, formou individuální lekce, či ve skupině.

V sestavování jednotlivých programů jsme nezapomněli ani na rodiny s dětmi, které k nám mohou přijít využít svůj volný čas v rámci seznamovacího kurzu za zvýhodněnou cenu.

Pro děti jsou v nabídce kromě seznamovacích kurzů také zájmové dětské lezecké kroužky.

Pro zpestření zvláštních příležitostí, jako jsou rodinné oslavy, dětské narozeninové párty, jsme připravily programy, které promění tyto události v nezapomenutelné dobrodružství.

Na míru sestavíme program pro firemní teambuildingové akce, výroční oslavy a jiné, které si sami vymyslíte.

 

Kurzy se objednávají min. dva dny předem na recepci lezeckého centra:

Recepce/Kafébar
Tel.: +420 734 847 554

Lezení na skalách

Těm, kterým je už umělá stěna malá a chtějí si vyzkoušet to pravé lezení, jsou určené kurzy lezení na skalách. Stejně jako na umělé stěně jsou tyto kurzy rozděleny na zážitkové – seznamovací, které mají možnost absolvovat i naprostí začátečníci, kteří se dosud s lezením nesetkali ani na umělé stěně a kurzy výukové (jednodenní nebo dvoudenní), které jsou určené pro ostatní frekventanty, kteří již základy lezení a jištění ovládají.

Projekt podporuje