Kampaň HITHIT stále pokračuje, děkujeme Vám všem!

Milí přispěvatelé, fanoušci, lezci a přátelé Vertikonu,
 
po dvou týdnech naší kampaně, která běží na Hithitu, se vybralo neuvěřitelných 500 tisíc a zapojilo se do ní přes 450 přispěvatelů!!!
Pořád nevycházíme z úžasu a přemýšlíme, jestli se nám to jen nezdá...Peníze, které se vybraly nám skutečně pomůžou přečkat toto těžké období a to jen díky Vaší pomoci.
 

 

Moc děkujeme všem, kdo jste nás podpořili, nabídli pomocnou ruku, ale i těm, kdo nám fandí, rádi by pomohli, ale jejich situace jim to neumožňuje. Jsme vám opravdu vděční a zároveň nesmírně hrdí, že kolem stěny existuje tak skvělá komunita!

Kampaň stále pokračuje a další vybrané finance využijeme k tomu, abychom znovuoživili pozastavený projekt dostavby venkovní boulderovky, kde chybí už jen kousek k tomu, aby zahrada za stěnou ožila. Těšit se můžete také na spoustu parádních nových cest – Luba jede jak šroub, takže až opět otevřeme, bude to jeden onsight za druhým

Do odměn jsme přidali dvě nové ceny - gurmány vybavíme “Balíčkem do skal 2” se sušeným masem a mlsounům upečeme “Celý plech jen pro tebe”.
Mrkněte na ně tady www.Hithit.cz/Vertikon
Pro ty, co si již objednali, nebo by si teprve chtěli objednat náš plecháček, jsme také přidali tři nové motivy, ze kterých si budou moct po ukončení kampaně vybrat.
Děkujeme

Projekt podporuje