V pondělí 17. 5. otvíráme!

Nekonečné uzavření Vertikonu v neděli končí a od pondělí 17. 5. opět zahajujeme provoz. Během uzavření jsme pro vás připravili přes 80 parádních nových cest všech obtížností, v provozu bude také obchod s lezeckým vybavením, půjčovna a občerstvení na venkovní zahrádce s pivem do skla, kávou do hrnku, domácím dezertem, nebo jiným občerstvením z naší nabídky.

Provoz stěny bude prozatím omezený a bude probíhat za následujících podmínek:

- před vstupem bude potřeba, aby každý návštěvník podepsal čestné prohlášení, že byl negativně testován jakýmkoliv testem na Covid-19 (PCR, antigenním, nebo samotestem), ne starším 72 hodin, popř. že je očkován, nebo spadá do ochranné lhůty 90 dnů po prodělané nemoci.

- kapacita stěny je omezena na 1os/15m2 vnitřní plochy sportoviště, která je přístupná veřejnosti – rezervační formulář prozatím spouštět nebudeme, protože od dalšího týdne se budou podmínky velmi pravděpodobně opět měnit.

- prosíme všechny návštěvníky, aby z důvodu omezené kapacity pokud možno lezení plánovali na 1,5-2h, a také aby přednostně využívali dopolední hodiny.

- návštěvníci jsou povinni dodržovat rozestupy alespoň 2 metry
Návštěvníci jsou v prostoru stěny povinni používat ochranný prostředek dýchacích cest a připravené desinfekční prostředky na ruce

- šatny a sprchy jsou prozatím pro veřejnost uzavřeny, proto přijďte již převlečení do sportovního oblečení. Vstup na WC je zajištěn v prostoru zázemí.

- prosíme všechny větší skupiny (nad 4os.), aby nám dali vědět plánovanou dobu příchodu telefonicky na recepci (734847554).

- výjimku z opatření tvoří děti do 6-ti let a sportovci, kteří provádí přípravu pro sportovní akce konané v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy, a sportovních akcí, které nejsou zakázány

Děkujeme za pochopení a už se na Vás moc těšíme!

Projekt podporuje