Oddílové závody Lezeckého klubu Vertikon Zlín 19. 6. 2014
Ve čtvrtek 19. 6. se v lezeckém centru konaly závody dětí z lezeckých kroužků.
Ve čtvrtek 19. 6. proběhl na stěně úspěšně již 3. ročník závodu Lezeckého klubu Vertikon Zlín.
Závodu se zúčastnilo celkem 70 dětí ve věku 5 – 16 let, které soutěžily celkem ve 14-ti kategoriích
(10 + 4 kategorie sportovního oddílu).
Až na nejmladší kategorii, která měla kromě třech lezeckých cest ještě dva doplňkové bouldery, soutěžili všichni na dvou kvalifikačních cestách a jedné finálové. V některých kategoriích při shodných výsledcích nejlepších závodníků, pak došlo také na superfinále.
Závodit se začalo přibližně v 15:00 a vyhlášení starších kategorií proběhlo kolem 19:00.
Závodníci předvedli pěkné výkony a ukázali, jak se za uplynulý rok zdokonalili. Zejména v mladších kategoriích bylo vidět taky obrovské nasazení a bojovnost, se kterou děti závodili.
Děkujeme firmám Singing rock a Restday, které závod podpořily cenami a také všem rodičům,
kteří se zapojili do organizace nebo přispěli sponzorským darem.
Gratulujeme vítězům a všem dětem přejeme hezké prázdniny!
Za lezecký klub Vertikon Zlín Kateřina Potůčková
Vítězové jednotlivých kategorií:
Kategorie A/dívky+kluci (2008-2010)
1. Králíková Emma
2. Zajícová Adéla
3. - 4. Bodanská Adéla
3. - 4. Macharáček Martin
Kategorie B/dívky (ročníky 2006-2007)
- Karlíková Natálie
- Valová Veronika
- Straková Lucie
Kategorie B/kluci (ročníky 2006-2007)
- Plšek Matyáš
- Langpaul Robert
- Potůček Kryštof
Kategorie C/dívky (ročníky 2004-2005)
- Švrčinová Julie
- Sedláčková Markéta
- Macková Valentina
Kategorie C/kluci (ročníky 2004-2005)
- Struška Jakub
- Dudák Tomáš
- Michalík Marek
Kategorie D/dívky (ročníky 2002-2003)
- Králíková Nikola
- Zouharová Natálie
- Pospíšilová Linda
Kategorie D/kluci (ročníky 2002-2003)
- Kocián Filip
- Barták Tomáš
- Němeček Vít
Kategorie D2/kluci (ročníky 2002-2003)
- Dostál Matyáš
- Kocián Tomáš
- Mikulec Martin
Kategorie E/dívky (ročníky 2000-2001)
- Hofmanová Eliška
- Macháčková Gabriela
- Pechová Anna
Kategorie E2/ dívky (ročníky 1999-2001)
- Smilková Sára
- Macharáčková Kateřina
- Jánská Karolína
Kategorie E/kluci (ročníky 2000-2001)
- Pozzi Vít
- Kovařík Ondřej
- Březina Ondřej
Kategorie E2/ kluci (ročníky 2000-2001)
- Balloš Eda
- Potůček Šimon
- Potůček Štěpán
Kategorie F/kluci (ročníky 1998-1999)
- Strapina Ondřej
- Zálešák Ondřej
- Sitko Tomáš
Kategorie F2/ kluci (ročníky 1998-1999)
- Dvouletý Jakub
- Hrstka Jakub
- Macharáček Jan